WEEKEND W SIODLE NAD SAMYM MORZEM

Cena od 490 zł  810 zł

W podstawowej wersji znajdują się 2 noclegi oraz 3 jazdy konne.

W PRZYPADKU POBYTU W ZAMKU OFERTA WAŻNA TYLKO W DNIACH 01.09- 30.06
W PRZYPADKU POBYTU W PENSJONACIE OFERTA WAŻNA W DNIACH 01.07-31.08

NOCLEG

Do wyboru standardowy pokój lub apartament w Zamku w Rzucewie, zabytkowe mury nadadzą niepowtarzalnego klimatu! W cenę pobytu w Zamku wliczone jest pełne wyżywienie

Pokoje w pensjonacie wyposażone są w aneks kuchenny i łazienkę. Oferta w pensjonacie nie obejmuje wyżywienia. Stajnia w której odbywają się jazdy znajduje się w Rzucewie natomiast pensjonat w Mostach (odległość ok. 14 km)- prosimy wziąć to pod uwagę przy dokonywaniu rezerwacji.

JAZDY

Czas trwania pojedynczej jazdy zależy od poziomu zaawansowania jeźdźca. Jazda dla osób zaawansowanych trwa 1 godzinę, natomiast osoby wymagające jazd na lonży skorzystają z jazd które trwają 30 min. To Wy wybieracie czy to będą tereny czy treningi na maneżu. Jazdy są grupowe.

Transport Busem z Warszawy 950 zł (do 8 osób)

3,5 godziny drogi od Warszawy samochodem lub Pendolino. Odbierzemy Cię z dworca w Gdyni Głównej.

30 min samolotem.

Przez „wyżywienie” rozumiemy śniadanie i obiadokolacje.

Martwisz się, że z ważnych przyczyn niezależnych od Ciebie nie będziesz mógł przyjechać na zarezerwowane wczasy? Bez obaw- daj nam tylko znać!* Znajdziemy dla Ciebie inny termin i zmienimy go bez dodatkowych opłat!

*maksymalnie 2 tygodnie wcześniej. W sytuacjach związanych z Twoim zdrowiem termin 2 tygodniowy nie obowiązuje, ale koniecznie skontaktuj się z nami jak tylko dowiesz się o zaistniałej sytuacji!