OBÓZ JEŹDZIECKI

 

 

  • Jedna lub dwie jazdy dziennie: – treningi skokowe – treningi ujeżdżeniowe – dla mniej zaawansowanych zajęcia od podstaw na lonży

  • Zajęcia teoretyczne: – jak rozpoznać, zapobiegać oraz leczyć podstawowe choroby koni? – dopasowanie odpowiedniej diety dla każdego konia – budowa konia oraz wiele innych

  • Opieka nad przydzielonym koniem w grupie 2 os. 
  •  Pławienie koni

  • Konkurs przebierańców

  • Ognisko

  • Zawody jeździeckie (dyscyplina dopasowana do stopnia zaawansowania jeźdźca) 8. Chrzest jeździecki

  • Tereny

  • Wachty w stajni (karmienie, pojenie, utrzymywanie porządku) Poza czasem spędzonym z końmi oferujemy:

  • Zajęcia teoretyczne

  • Kąpiel w morzu

  • Podchody

  • Zajęcia plastyczne

  • Ognisko z pieczeniem kiełbasek

 • Gry zabawy ruchowe

Obóz Jeździecki nad morzem już od 1790 zł!

Zimowiska już od 1490 zł (przy wpłacie całej kwoty do końca października) Zapisz się na Obóz tutaj!

Zapisz się na Ferie tutaj!

Chcesz przeżyć wakacyjną przygodę, nauczyć się jeździć lub doszlifować swoje umiejętności? Nasz obóz to idealne miejsce dla Ciebie! Oferujemy bardzo dobre noclegi w pokojach 2-3 osobowych. Każdy uczestnik obozu otrzymuje ubezpieczenie NNW.

Dla wymagających.

Dwa place do jazdy konnej, Zajęcia multimedialne , jazdy konne po plaży

W zależności od wybranej opcji zakwaterowanie w Pensjonacie lub w namiotach.

1 lub 2 jazdy dziennie

W tak krótkim czasie nie możemy liczyć na zwrot, jeśli jednak będą dostępne terminy możemy zmienić termin, jeśli terminów już nie będzie na ten rok możemy przenieść na przyszły

Staramy się zapewnić jak największe bezpieczeństwo, natomiast musimy pamiętać, że to sport bardzo urazowy, mamy styczność z żywymi zwierzętami i nigdy nie możemy być ich pewni w 100%.

Posiadamy do wypożyczenia kaski oraz kamizelki jeździeckie, natomiast zawsze najlepiej mieć swój dopasowany sprzęt, nie jest to wymagane, ale jeśli jest możliwość zakupienia kasku najlepiej mieć swój podpisany.

Wszystkich rezerwacji dokonujemy przez stronę internetową w odpowiednich podstronach.

Dziecko prosimy przywieść w dniu rozpoczęcia obozu w godzinach między 15:00 a 16:00, dzień rozpoczynamy od jazd kwalifikacyjnych, więc prosimy, aby dzieci miały strój jeździecki łatwo dostępny.

 1. Telefonicznie przez wychowawcę w godzinach od 13:00- 14:00 
 2. Jeśli dziecko ma swój telefon będzie dostępne również w godzinach 13:00-14:00

Dzieci mogą mieć telefon, ale będzie on dostępny tylko w godzinach między 13:00-14:00, aby nie rozpraszał dziecka w zajęciach.

To naturalne, że dziecko w pierwszej kolejności o ewentualnych niedogodnościach poinformuję rodzica w takim wypadku prosimy o jak najszybszy kontakt z kierownikiem wypoczynku do którego dostaną Państwo numer w dniu przyjazdu na obóz, mamy ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i na pewno rozwiążemy każdy problem.

W dzień wyjazdu odbywają się zajęcia dlatego prosimy nie przyjeżdzać po dzieci szybciej niż godzina 14:00 z uwagi na to, iż kończymy obóz obiadem.

Z uwagi na to, iż nie znamy dzieci i nie wiemy, jaki mają temperament oraz umiejętności nie jesteśmy w stanie pierwszego dnia dopasować konia, dlatego też zmieniamy konie, aby każde dziecko miało możliwość jazdy na wymarzonym koniku.

Tak dziecko może zabrać swój czaprak, szczotki, ochraniacze, ale muszą być one dobrze wyczyszczone przed przyjazdem, natomiast nie można mieć swojego siodła oraz ogłowia z uwagi na to, iż każdy koń w naszej stajni ma swój dopasowany sprzęt.

Każde dziecko musi jeździć w kamizelce ochronnej, ale nie muszą Państwo jej specjalnie kupować, gdyż mamy zapas w każdym rozmiarze.

Podczas obozu planujemy wyjście do sklepu oraz wyjście na lody lub gofry, można będzie, również zakupić pamiątkę znad morza więc na małe zachcianki wystarczy kwota 150 zł, jeśli jednak zdarzy się sytuacja, że kwota nie wystarczy można zadzwonić do kierownika obozy który przekaże mu ustaloną kwotę. Rozliczenie z dodatkowych usług nastąpi w dniu odebrania dziecka z obozu.